Конкурс художньої самодіяльності між учнями 7-8 класів

14 листопада у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 провели конкурс художньої самодіяльності. Свої вокальні, танцювальні та акторські здібності демонстрували учні 7-8 класів. Напередодні участь у конкурсі взяли 5-6 класи. Завершальним етапом художньої самодіяльності будуть виступи 9-11 класів, які відбудуться 22 листопада.

12:07 15.11.2019

Благодійна акція для військових 128 бригади, котрі перебувають у зоні АТО

Цього місяця спільно з Чопським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Чопською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №1 та громадською організацією “Ветерани війни та учасники бойових дій міста Чоп” була організована благодійна акція для військових 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, котрі перебувають у зоні АТО. Упродовж листопада учениці 6, 8 та 9 класів ЗОШ №1 власноруч виготовили більше сотні оберегів для військовослужбовців, які боронять Україну на Сході. Також маленькі подарунки у вигляді малюнків зобразили учні 5 та 7 класів. Разом із тим для військових було придбано чимало солодощів.

12:02 15.11.2019

Комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту

16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, дротове мовлення). З цього приводу в Чопській ЗОШ 1 було проведено бесіди з техніки безпеки "Система централізованого оповіщення цивільного захисту".

11:58 16.10.2019

День захисника України

11 жовтня в Чопській ЗОШ 1 пройшли виховні години, бесіди та "Козацькі забави", присвячені Дню захисника України.

09:37 15.10.2019