День цивільного захисту в школі

Дата: 12.05.2021 15:47

Сьогодні, 12 травня, у школі відбувся День цивільного захисту. Основна мета заходів цього дня –  вироблення в учнів умінь, навичок  грамотно і чітко діяти в різних  надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я і життя; формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємодопомоги, постійної готовності правильно діяти при загрозі чи виникненні надзвичайних ситуацій; практична перевірка вміння та навичок учнів користуватися засобами індивідуального  захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання,  надавати першу домедичну допомогу. Учителі протягом дня провели відкриті уроки у цікавій та змістовній формі. А також учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; практично ознайомитися із засобами індивідуального захисту.