Моніторинг якості інклюзивної освіти

Дата: 16.12.2021 09:43

15 грудня представниками УправлІнна освіти, культури, молоді та спорту Чопськоі міської територіальної громади було проведено моніторинг якості інклюзивної освіти в Чопському ЗЗСО №1. За круглим столом відбулася робоча зустріч головних спеціалістів Управління Лемішко І.В. та Цибульськоі І.Г. з заступником директора з навчальноі роботи, практичним психологом та асистентами вчителів, які безпосередньо здійснюють психолого-педагогічний супровід дітей з особливими потребами під час навчання в загальноосвітньому закладі. В ході зустрічі спеціалістами Управління було надано методичну допомогу асистентам і практичному психологу з питань ведення документацііі, згідно вимог чинного законодавства. Надано методичні рекомендації: щодо співпраці між членами команди психолого-педагогічного супроводу, розподілу педагогічного навантаження, обліку корекційно-розвитковоі та методичної роботи, ведення щоденних спостережень за дитиною з ООП. Асистенти вчителів представили свою документацію, підготували проблемні питання, на які отримали компетентні рекомендації спеціалістів. Було вирішено систематично проводити моніторинг якості інклюзивної освіти, з метою належного забезпечення задоволення освітніх потреб дітей з особливими потребами.