Міжнародний День рідної мови

Дата: 23.02.2021 07:22

Мова - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Чопської ЗОШ №1.

Починаючи з 19 по 23 лютого в стінах нашої школи проводяться різноманітні заходи, в яких активну участь беруть учні та вчителі української мови та літератури:

- тематична лінійка «Мово моя рідна, мово калинова»,

- конкурс малюнків «Живи, прекрасна наша мова»,

- гра «Мовознавче кафе «Словечко», «круглий стіл» «Стежками поезій Лесі Українки»,

- виставка книг у бібліотеці «Рідна мова калинова»,

- виховні годин