Пам'ятка для батьків

Дата: 26.08.2020 14:05

Пам‘ятка для батьків

1) Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

2) Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

3) В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4) При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком.

5) Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками!. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

6) Вчителям, персоналу  щоранку будуть проводити температурний скринінг.

7) За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

8) Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

9) Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

10) Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети .

11) Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.

12) Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

13) Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Адміністрація школи