Безпека дітей в Інтернеті

Дата: 23.10.2020 14:15

Повідомляємо що відповідно до інформації поданої у листі Уповноваженого Президента України з прав дитини від 01.10.2020 року № 15/3-07/1686 та інформаційних даних світового огляду впливу пандемії коронавірусу, діти в період карантину стали проводити на 80 % більше часу онлайн, разом з цим підвищилось звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась в двічі. На жаль, в Україні такі випадки також почастішали.

З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації в період з 12 по 23 жовтня в Чопській ЗОШ №1 було проведено віповідні занаття:

•             #Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті (5-6 класи);

•             Тест Білборда та кохання в Інтернеті (7-8 клас);

•             Тест Білборда та кохання в Інтернеті (9-11 клас).

Урядом Президента України створена цілодобова безкоштовна державна консультаційна лінія за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті, на яку можуть звертатись діти, батьки та спеціалісти, що працюють з дітьми.

Також надається для транслювання відеоролик Stop Sexting, що носить соціально значимий, некомерційний, характер. Щоб переглянути відеороліки перейдіть за посиланнями:

Довідкова інформація:

Харченко Мирослава, головний консультант Відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини, тел.: (097) 9271414,(044)2556367, miroslavaharchenko@gmail.com. Mvroslava.Kharchenko@apu.gov.ua,

Кликова Поліна, керівник проекту #stop_sexтинг, тел.: (095) 440 31 79, lina.klvkova@gmail.com.