Переходимо на дистанційне навчання

Дата: 07.03.2021 11:27

З 9 березня навчальні заклади освіти громади переходять на дистанційне навчання, в тому числі Чопська ЗОШ №1.

6 березня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами доповіді заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та з урахуванням обговорення Державна комісія вирішила:

?? встановити на території ЗАКАРПАТСЬКОЇ області з 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р. “ЧЕРВОНИЙ” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 ;

?? застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки.

З 9 березня учні 5-11 класів закладів освіти громади навчаються дистанційно, учні 1-4 класів продовжують навчання в школі.