A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чопський заклад загальної середньої освіти І- ІІІ ступенів № 1
Чопської міської ради Ужгородського району Закарпатської області

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

 

 Ð’сеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

 

 

 

 

Всеукраїнський семінар-практикум керівників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

 Представники прикордонного міста – учасники Всеукраїнського семінару-практикуму

   Упродовж 17-20 травня Станкул Ольга Василівна та  Павлова Світлана Олександрівна, вчителі Чопської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, взяли участь у Всеукраїнському семінарі, спрямованому на підготовку виховників, що залучаються до організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), «Джура – Прикордонник».

   Захід (проїзд, проживання, харчування) організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді і спорту Рівненської облдержадміністрації. Семінар-практикум проводився у Рівненській області (Рокитнівський район, село Осницьк)

   Мета – розвиток національно-патріотичного виховання в прикордонних районах;  набуття практичного досвіду інструкторами-вихователями із різних прикордонних районів України для організації та проведення на місцях національно-патріотичних військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі Гри «Сокіл»(«Джура»), «Джура – Прикордонник».

   Перед учасниками семінару було поставлено такі завдання:

  • освоєння базових компетенцій тренерів-вихователів для організації та проведення Гри «Сокіл»(«Джура»), «Джура – Прикордонник»;
  • ознайомлення із основами інтерактивних методик наповнення та практичними методиками організації районних (міських) етапів  Гри «Сокіл»(«Джура»), «Джура – Прикордонник» на прикладі таборувань в Рокитнівському районі Рівненщини;
  • обмін досвідом щодо реалізації та впровадження різноманітних форм та методів національно-патріотичної роботи з молоддю;
  • отримання сертифікатів як виховників  Гри «Сокіл»(«Джура»).

 

 

  

 

 

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

IMG-35ede93a86b8227f0fb6811983dcd9d9-V

    Відповідно до наказу управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради 19.09.2018р.  № 49-од «Про проведення у 2018/2019 навчальному році шкільного та І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», з метою виховання в учнів відданості Батьківщині та українському народу, формування національної самосвідомості та колективного духу, закладання основи активної громадянської позиції та спонукання брати активну участь у державотворчих процесах 6-8 травня було проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у формі таборування, у якому взяли участь 2 рої Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1: «Вартові кордону» та «Джурята».

   Рої-учасники І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли участь у конкурсі української патріотичної (народної) пісні, у змаганнях, змістовим наповненням яких є традиції українського козацтва і сучасне козакування, які спрямовані на фізичне загартування, духовний та інтелектуальний розвиток, а також перевірку набутих знань, умінь і навичок учнів: «Впоряд» – змагання з індивідуальних дій та дій у складі рою  – виконання стройових прийомів, команд і дій,; «Рятівник» – перевірка знань і вмінь надавати першу долікарську допомогу; «Квест»; «Відун» та інших.

   Рої були в однострої, з нагрудним знаком та емблемою. Під час проведення гри джури демонстрували фізичну підготовку, стройовий вишкіл, опанування навичок першої долікарської допомоги.
Аналізуючи продемонстровану учнями підготовку, члени міського штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чопській міській раді відзначили цілеспрямовану роботу педагогічного колективу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 щодо формування в учнів активної громадянської позиції та високих морально-психологічних якостей.

   Перемогу виборов рій Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 «Вартові кордону».

IMG_20190508_113646 IMG_20190508_113722 IMG-0ebe68451566babdcc9acac9087b7c7c-V IMG-4dcb8170843043b13466d5b2fa684451-V

IMG-9a0047403cbf7d38f153d38b20ca1b03-V IMG-20b139d62ef8219ddcfcd99baac35678-V IMG-918a43d98e20ade4e86fb8bdb5160f01-V IMG-abdf314ce99981f22c0cf809bab093cc-V

IMG-c82857531c6c6c8217ee6be49e809f60-V IMG-d16b5a600ce15f3c1f4570fe3230ef52-V IMG-f44b85a908a33dfc65ccbe0913cea94a-V IMG-c74bd0d0b00eadef54412a3345c0f286-V

 

 

Рій „Вартові кордону” Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 повернувся з ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

   

Упродовж 6-12 червня 2018 року рій „Вартові кордону” Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 брав активну участь та достойно представляв наше рідне місто Чоп у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”), який проходив у с. Імстичово Іршавського району.

   Цьогоріч 13 роїв (команд) у складі 105 учасників виборювали право називатися кращим і представляти Закарпатську область у Всеукраїнському етапі, що відбудеться 2-15 липня на території Київської області та  м. Києва. Кожна із команд, представлених на змаганнях від таких адміністративно-територіальних одиниць області як Берегівський, Великоберезнянський, Виноградівський, Іршавський, Міжгірський, Тячівський, Ужгородський, Хустський райони, міста Ужгород, Мукачево, Хуст, Чоп та Полянська сільська об’єднана територіальна громада, намагалася проявити усі свої найкращі здібності.

      Головною метою проведення заходу була активізація роботи з відродження й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій українського козацтва, виховання юних патріотів на засадах національної гідності та самосвідомості.

    Упродовж п’яти днів „соколята” демонстрували свої вміння із „Впоряду”, стрільби, розбирання і збирання автомата, надання першої медичної допомоги, показували свої практичні знання з топографії та орієнтування на місцевості, долали туристсько-спортивну смугу перешкод, виконували завдання на знання історії Збройних сил України, українського козацтва тощо.

    Ці п’ять днів дівчата та юнаки жили у наметовому містечку. Крім конкурсної програми, що передбачала проведення таких конкурсів як творчо-мистецький „Ватра”, „Відун”, „Спритний джура”, „Рятівник” та інші, зустрілися з учасниками АТО, побачили показові виступи та брали  участь у майстер-класі „Street Workout Uzr” і бойовому гопаку та іншому.

    Під час виконання різного роду конкурсних завдань, реалізації власних сил та можливостей, командній грі, цікавих зустрічах та знайомствах, змістовному дозвіллі рій „Вартові кордону” Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 посів І місця у таборуванні  „Бівак” та зі стрільби із пневматичної зброї, ІІ місця – у конкурсі інсценованої української народної пісні та військово-прикладному комплексі „Козацька звитяга”.  Гусейнова Ксенія посіла ІІ місце зі стрільби із пневматичної зброї серед дівчат.
    У загальному заліку наш рій посів V місце із тринадцяти.

    Вітаємо наших юних патріотів із призовими місцями в окремих видах змагань та бажаємо їм у наступному році досягти вищих результатів.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора