Книга звитяг роїв

Книга звитяг рою "ВАРТОВІ КОРДОНУ" https://rada.info/upload/users_files/26463884/a1c39e2852e489af3b6e2ae216442693.pptx

Рій «Вартові кордону» Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відвідав виставку «Фактор свободи»

15 жовтня рій «Вартові кордону» Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 у новому складі відвідав експозицію з використанням інформаційно-просвітницьких стендів про ідентифікацію українського руху в різні  часи «Фактор свободи», яка відкрилася 14 жовтня в м. Ужгород до Дня захисника України за рекомендацією Українського інституту національної пам’яті.

15:46 15.10.2019

У Чопській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся вишкіл, присвячений Дню захисника України

11 жовтня на базі Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся вишкіл, присвячений Дню захисника України. У ньому взяли участь учні 8-х та 10 класів. Після ряду проведених змагань було обрано шість хлопців та двох дівчат, які стали новообраними учасниками рою “Вартові кордону”. Новий склад буде готуватися до ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

08:51 15.10.2019

ГРА «СОКІЛ» («ДЖУРА»)  ВИХОВУЄ СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») впроваджується в навчальні заклади України з 2003 року. За цей час гра «Сокіл» («Джура») зарекомендувала себе як найбільш вдала форма позашкільної роботи з виховання молоді. Ця робота проводиться Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

09:01 16.02.2019