A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чопська загальноосвітня школа І-ІII ступенів №1
Чопської міської ради

Кадровий склад закладу

№ п/п Призвіще, ім'я, по батькові освіта Основна посада Категорія за атестацію Педагогічне звання Галузеві заохочення
1 Демчик Євгенія Іванівна спеціаліст Директор "спеціаліст вищої категорії" "учитель- методист" Грамота МОН України, 2005
2 Бондарчук Інна Анатоліївна спеціаліст

Бібліотекар

"спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2008
3 Пеленка Олена Василівна спеціаліст Вчитель укр. мови та літератури "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Грамота управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2009
4 Сас Іванна Іванівна спеціаліст Заступник директора по навч.-вих. роботі "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2007
5 Михнова Ольга Василівна спеціаліст Вчитель зарубіжної літератури  "спеціаліст вищої категорії" "Cтарший  учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2007
6 Лапіна Валентина Всеволодівна спеціаліст Вихователь ГПД "спеціаліст вищої категорії" "Cтарший  учитель" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2009
7 Чолавин Любов Юріївна спеціаліст Вчитель укр. мови та літератури "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Почесна Грамота департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  ,2017   
8 Фітільнікова Наталія Григорівна спеціаліст Вчитель укр. мови та літератури "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управ ління культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2009    
9 Бойко Надія Володимирівна спеціаліст Асистент вчителя "спеціаліст вищої категорії"   Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА,2004    
10 Тютюнникова Ганна Василівна спеціаліст Вчитель математики "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота МОН України, 2006
11 Шевелюк Євгенія Миколаївна спеціаліст Вчитель математики "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2008
12 Воринка Тетяна Михайлівна спеціаліст Вчитель математики "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2006
13 Чолавин Михайло Васильович спеціаліст Вчитель  фізики "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2009
14 Назарович Валентина Степанівна спеціаліст Вчитель фізики "спеціаліст"    
15 Пшеничкина Віра Василівна спеціаліст Вчитель хімії "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2008
16 Соханич Людмила Олегівна магістр Вчитель біології "спеціаліст"    
17 Брензович Мирослава Михайлівна спеціаліст Вчитель біології "спеціаліст І категорії"   Грамота управ ління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2005    
18 Бобонич Руслана Артурівна спеціаліст Вчитель фізики "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2014
19 Габрикевич Людмила Миколаївна спеціаліст Вчитель географії "спеціаліст вищої категорії"   Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2016
20 Терещенко Ксенія Іванівна спеціаліст Провідний бібліотекар "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти, культури, молоді  і спорту,2008
21 Горбей Марина Степанівна спеціаліст Вчитель укр. мови та літератури

"спеціаліст другої

категорії"

   
22 Павлова Світлана Олексіївна спеціаліст Вчитель зарубіжної літератури  "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  ,2017   
23 Євреш Анна Володимирівна спеціаліст Вчитель історії,правознавства "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2006
24 Шарга Віталія Володимирівна спеціаліст Вчитель інформатики "спеціаліст"    
25 Бугір Марія Мирославівна спеціаліст Вчитель образотворчого мистецтва "спеціаліст ІІ категорії"    
26 Худанич Наталія Іванівна спеціаліст Вчитель трудового навчання, основ здоров'я "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА  ,2011   
27 Корнієнко Олександр Іванович спеціаліст Вчитель фізичної культури "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2010    
28 Федулова Анжела Йожефівна молодший спеціаліст Вчитель музичного мистецтва 11 тариф. розряд   Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА  ,2012   
29 Букієвська Інна Петрівна спеціаліст Вчитель англійської мови "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управ ління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2006    
30 Цвекус Олександра Володимирівна спеціаліст Вчитель німецької мови "спеціаліст вищої категорії"   Грамота управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2005   
31 Яворська Наталія Юріївна спеціаліст Вчитель англійської мови "спеціаліст вищої категорії"   Грамота управління освіти,культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2007    
32 Березовська Марина Василівна спеціаліст Вчитель англійської мови "спеціаліст І категорії"   Грамота управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2006    
33 Шутова Андріана Болеславівна спеціаліст Вчитель англійської мови "спеціаліст вищої категорії"   Грамота управління освіти культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2006    
34 Іжик Марія Богданівна магістр Вчитель початкових класів "спеціаліст"    
35 Клочаник Тетяна Дмитрівна спеціаліст Вчитель англійської мови "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Грамота управління освіти культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2017    
36 Ліснічук Любов Валеріївна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст вищої категорії"   Грамота управ ління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2010    
37 Станкул Ольга Василівна спеціаліст Педагог-організатор "спеціаліст вищої категорії"   Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2006
38 Шелегон Оксана Юріївна магістр Вчитель англійської мови "спеціаліст"    
39 Мацола Тетяна Михайлівна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст"    
40 Кметик Тетяна Миколаївна спеціаліст Заступник директора з виховної роботи "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти, культури, молоді і спорту,2016
41 Ліпчей Марина Володимирівна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Грамота управління освіти, культури, молоді і спорту,2004
42 Балог Людмила Петрівна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Грамота управління освіти, культури, молоді і спорту,2017
43 Копач Меланія Іванівна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст вищої категорії"   Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2005
44 Ямнич Тетяна Василівна спеціаліст Асистент вчителя "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2008
45 Гармашова Тетяна Миколаївна спеціаліст Асистент вчителя "спеціаліст вищої категорії" "Старший учитель" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА, 2010    
46 Німців Олена Михайлівна спеціаліст Вчитель початкових класів

"спеціаліст першої

категорії"

  Почесна Грамота департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  ,2017   
47 Оліферчук Галина Вікторівна  спеціаліст Вчитель початкових класів 11 тариф. розряд "Старший учитель" Грамота управління освіти культури, молоді і спорту Чопської міської ради, 2007    
48 Януш Валентина Миколаївна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА,2008
49 Мучичка Оксана Юріївна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст вищої категорії" "Учитель- методист" Почесна Грамота управління освіти і науки Закарпатської ОДА,2007
50 Грабовська Альона Олександрівна спеціаліст Соціальний педагог "спеціаліст"    
51 Точок Олена Йосипівна спеціаліст Вчитель укр. мови та літератури "спеціаліст другої категорій"    
52 Машталер Вікторія Іванівна спеціаліст Вихователь ГПД "спеціаліст"    
53 Галовець Каріна Ігорівна спеціаліст Вчитель біології "спеціаліст"    
54 Гренюх Олена Петрівна спеціаліст Вихователь ГПД "спеціаліст"    
55 Гаврилюк-Харжевська Надія Романівна спеціаліст Вчитель початкових класів "спеціаліст першої категорії"    
56 Терещенко Борис Дмитрович спеціаліст Вчитель трудового навчання "спеціаліст"    
57 Федчик Тетяна Михайлівна спеціаліст Психолог  "спеціаліст вищої категорії    
58 Місяйло Андріана Олександрівна спеціаліст Асистент вчителя "спеціаліст"    
59 Сігайов Віктор Дмитрович спеціаліст Вчитель Захисту Вітчизни "спеціаліст"  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора